Dżejmson VR

OFERTA 1

Organizacja imprezy
do 10 osób

240 PLN / 1h

Minimum 3h imprezy / najmu Sali


Opcje dodatkowe:
- Catering
- Animacje dla dzieci

OFERTA 2

Organizacja imprezy
do 20 osób

260 PLN / 1h

Minimum 3h imprezy / najmu Sali
+ opłata sprzątająca


Opcje dodatkowe:
- Catering
- Animacje dla dzieci

OFERTA 3

Organizacja imprezy
do 20 osób

220 PLN / 1h

Czas trwania - 7h
+ opłata sprzątająca


Opcje dodatkowe:
- Catering
- Animacje dla dzieci

O NAS

Dżejmson Vr to miejsce stworzone z myślą o Twoich potrzebach.

Kiedy chcesz zorganizować urodziny dla dzieci – to dajemy ci taką możliwość, czeka na Was sześć indywidualnie zaprojektowanych Stanowisk do grania, tańca, wyścigów, meczów piłki nożnej oraz wiele, wiele więcej – wszystko w jednym miejscu.
Jeśli chcesz zorganizować szkolenie – to dajemy ci do dyspozycji dwa 65 calowe telewizory, 6m2 na ścianie z rzutnikiem – tak , aby każdy widział Twoją prezentację.
W przypadku chęci zorganizowania spotkania ze znajomymi – wypicia piwa, pogrania w gry ze świata wirtualnej rzeczywistość, albo nie denerwować żony i razem z kolegami pograć w Fifę w meczach jeden na jeden, to u nas możesz znaleźć swój Azyl.
Jeżeli chcesz wyjść razem z koleżankami, wypić wino i potańczyć – tylko i wyłącznie w swoim gronie, to nasz lokal daje ci Taką możliwość .
Gdy chcesz zorganizować Swoje urodziny albo wynająć przestrzeń aby się dobrze bawić – to Dżejmson jest dokładnie Tym, czego potrzebujesz.

To wszystko abyś mógł spędzić czas tak jak tego potrzebujesz.
Dżejmson – Dobra zabawa, to My.

Poszukujesz miejsca na swoje osiemnaste urodziny? Lubisz swobodną atmosferę i dobrą zabawę, po której Twoi goście będą długo wspominać Twoją imprezę?
– To Dżejmson jest miejscem dla Ciebie.
Dostajesz do dyspozycji pomieszczenie o powierzchni 120 m2 wraz z przestrzenią do tańczenia, barem i miejscem na catering. Jeśli chcesz zapewnić swoim gościom atrakcje w postaci gier z wirtualnej rzeczywistości, czy możliwość zorganizowania turnieju na jednej z dostępnych konsol
– sprzęt jest do Twojej dyspozycji.
Zadbamy również o odpowiednie nagłośnienie, które poruszy każdego uczestnika do tańca. Nasz lokal jest w stanie pomieścić do 30 osób, więc jako solenizant/-ka o liczbę gości nie musisz się martwić.

Osiemnaste urodziny przeżywa się tylko raz, dlatego niech będą ona naprawdę niezapomniane i wyjątkowe.

OSIEMNASTE

URODZINY

IMPREZY

DLA

NAJMŁODSZYCH

Urodziny – najważniejszy dzień w roku dla każdego dziecka i my to doskonale rozumiemy, dlatego Sala DżejmsonVR może posłużyć, jako miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej, jaką sobie tylko solenizant bądź solenizantka zamarzy.
Sama sala jest ważnym elementem, ale priorytetem dla Jubilata i jego gości jest rozrywka, której w naszej Sali znajdziecie naprawdę dużo. Od strefy wirtualnej rzeczywistości, po stanowiska z czterema konsolami do dyspozycji.
Sala w kwestii wyglądu jest uniwersalnym miejscem, dlatego jej wystrój można przyozdobić na rozmaite sposoby, zgodnie z życzeniami solenizanta.
Drodzy rodzice o Was też zadbamy, przygotowując w naszej kawiarni loże dla Was i Waszych gości.
DżejmsonVR to idealne miejsce na urodziny dla dziecka w Zgorzelcu, które zapewnia kompleksową obsługę i organizacje imprezy dla najmłodszych.

KONTAKT